Infolinia:+48 502 421 000

  • Berlinia Group Sp. z o.o.
  • Al. Wojska Polskiego 40U/1A
  • 70-473 Szczecin
  • Znajdziesz nas:

Co o nas mówią?

Referencje

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów i Partnerów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.


Berlinia.net

Klient:

Korzystamy z usługprzewozów indywidualnych do Berlina na lotnisko od dłuższego czasu, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i profesjonalizmu firmy Berlinia w tym zakresie. Główne atuty to miła obsługa i bardzo konkurencyjne ceny. Z całą pewnością jest to godny polecenia partner biznesowy.

Berlinia.net

Klient:

Mamy przyjemność zarekomendowania współpracy armatora z firmą Berlinia w zakresie przewozów grupowych na lotnisko. Na podstawie doświadczeń z wieloletniej współpracy stwierdzamy, że tylko ta firma posiada tak wykwalifikowany persone ltechniczny dostępny 24h na dobę aby w przypadku transportu grupy naszych marynarzy na bieżąco wprowadzać zmiany i zapewnić naszym pracownikom najwyższy komfort podróży do domu.

Berlinia.net

Klient:

Jest to firma, która rozumie najbardziej wyszukane potrzeby klienta co pozwala spełniać wysokie wymagania co do obsługi gości naszej kancelarii.