Infolinia:+48 502 421 000

  • Berlinia Group Sp. z o.o.
  • Al. Wojska Polskiego 40U/1A
  • 70-473 Szczecin
  • Znajdziesz nas:

Czy przejazd do Berlina odbywa się tylko busami?

Wykonujemy przewozy również indywidualne i okolicznościowe na terenie całej Europy. Prowadzimy indywidualne czarterowe przewozy na lotniska limuzyną Mercedes klasy S.

Czy obsługujecie Pańśtwo tylko trasę Szczecin - Berlin?

Czy Państwa autokary posiadają klimatyzację?

Dysponujemy znakomitymi w pełni klimatyzowanymi autami o wysokim standardzie wyposażenia. Oferujemy podróż zawsze na najwyższym poziomie. Każdy z naszych kierowców jest kierowcą zawodowym i dba by podróż była zawsze bezpieczna i aby Państwo byli zawsze na czas w wyznaczonym miejscu.

Jak kierowca rozpozna mnie na lotnisku?

Przy odbiorach z lotnisk nasz kierowca będzie oczekiwał na Państwa w hali przylotów i zawiezie w wybrane przez Państwa miejsce (do hotelu, na dworzec, do Państwa biura). Nasi kierowcy są zaopatrzeni w tabliczkę z logiem Berlinia.net - ekskluzywne przewozy

Jak wygląda sytuacja kiedy samolot się spóźni?

Wyjeżdżając z nami na lotnisko zawsze mogą Państwo mieć pewność, że podróż zostanie zaplanowana w sposób profesjonalny. Busy do Berlina zawsze wyjeżdżają z odpowiednim zapasem czasu; Państwa transfer na trasie Szczecin-Berlin zawsze zostanie potwierdzony przez naszego konsultanta. Zapewniamy kontakt 24h/dobę z numerem alarmowym i centrum logistyki. Kierowca czeka na pasażerów jeśli spóźnienie nie jest duże, jeżeli jest znaczne i nie mamy więcej zaplanowanych przejazdów na lotnisku możemy za dodatkową opłatą wysłać w każdej chwili kolejne auto.