Infolinia:+48 502 421 000

  • Berlinia Group Sp. z o.o.
  • Al. Wojska Polskiego 40U/1A
  • 70-473 Szczecin
  • Znajdziesz nas:
Oferta
Oferta
Oczekujesz wygody i luksusu?
- zadzwoń!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach pasażerskich, a także licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób. Dysponujemy znakomitymi w pełni klimatyzowanymi autami o wysokim standardzie wyposażenia. Oferujemy podróż zawsze na najwyższym poziomie. Każdy z naszych kierowców jest kierowcą zawodowym i dba by podróż była zawsze bezpieczna i aby Państwo byli zawsze na czas w wyznaczonym miejscu.

Wyjeżdżając z nami na lotnisko zawsze mogą Państwo mieć pewność, że podróż zostanie zaplanowana w sposób profesjonalny. Busy do Berlina zawsze wyjeżdżają z odpowiednim zapasem czasu; Państwa transfer na trasie Szczecin-Berlin zawsze zostanie potwierdzony przez naszego konsultanta.

Przy odbiorach z lotnisk nasz kierowca będzie oczekiwał na Państwa w hali przylotów i zawiezie w wybrane przez Państwa miejsce (do hotelu, na dworzec, do Państwa biura).

W imieniu całej załogi i własnym deklarujemy doskonalenie i rozwój naszych usług zgodnie z przyjętymi wymaganiami europejskich norm.

Busy do Berlina. Przejazdy indywidualne do Berlina. Busy na lotnisko. Przewozy na lotnisko do Berlina. Airport transfer. Taxi do Berlina. Taxi na lotnisko. Odbiory z adresu. Buissnes shuttle. Buissnes taxi.

Szuka profesjonalnej firmy?
Skontaktuj się z nami

Co o nas mówia?

Nasze referencje