REZERWACJA ON-LINE

Typ podróży:
Berlinia Group Sp. z o.o.
Al. Wojska Polskiego 40U/1A
70-473 Szczecin
CALL CENTER: +48 502 421 000
tel.biuro: +48 91 488 22 44
tel.alarmowy:+48 502 421 000
e-mail: biuro@berlinia.net 


KRS 0000394972
NIP: 851-315-72-77
REGON: 321132300

STREFA DLA AGENTA

Zapraszamy do strefy agenta,
strony przeznaczonej dla agentów
i biur podróży WEJDŹ

SUBSKRYPCJA

Bądź na bieżąco już dziś. Dopisz się do newslettera

Oferta

NOWOŚĆ !!!!! LUKSUSOWE PRZEJAZDY INDYWIDUALNE MERCEDESEM KLASY E ORAZ MERCEDESEM V KLASA !!!!!

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach pasażerskich, a także licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób. Dysponujemy znakomitymi w pełni klimatyzowanymi autami o wysokim standardzie wyposażenia. Oferujemy podróż zawsze na najwyższym poziomie. Każdy z naszych kierowców jest kierowcą zawodowym i dba by podróż była zawsze bezpieczna i aby Państwo byli zawsze na czas w wyznaczonym miejscu.

 
Przewozy Szczecin – Berlin i Berlin – Szczecin
 

Wyjeżdżając z nami na lotnisko zawsze mogą Państwo mieć pewność, że podróż zostanie zaplanowana w sposób profesjonalny. Busy do Berlina zawsze wyjeżdżają z odpowiednim zapasem czasu; Państwa transfer na trasie Szczecin-Berlin zawsze zostanie potwierdzony przez naszego konsultanta.

 

Przy odbiorach z lotnisk nasz kierowca będzie oczekiwał na Państwa w hali przylotów i zawiezie w wybrane przez Państwa miejsce (do hotelu, na dworzec, do Państwa biura).

 

Wykonujemy przewozy indywidualne i okolicznościowe na terenie całej Europy, Prowadzimy także, indywidualne czarterowe przewozy na lotniska limuzyną Mercedes KLASY S W WERSJI LONG.

 

W imieniu całej załogi i własnym deklarujemy doskonalenie i rozwój naszych usług zgodnie z przyjętymi wymaganiami europejskich norm.


Oczekujesz wygody i luksusu? - zadzwoń!

Busy do Berlina. Przejazdy indywidualne do Berlina. Busy na lotnisko. Przewozy na lotnisko do Berlina. Airport transfer. Taxi do Berlina. Taxi na lotnisko. Odbiory z adresu. Buissnes shuttle. Buissnes taxi.